Nabízím Vám možnost uchovat vzpomínky na jedno z nejkrásnějších období Vašeho života. Těhotenské období uteče opravdu velmi rychle a já sama dnes hlavou bouchám do zdi, že jsem si nenechala takovou vzpomínku vytvořit, když jsem čekala naše dvojčata. Vám tuto možnost nabízím, dvojčata čekat nemusíte :), stačí i jedno.

KDY IDEÁLNĚ FOTIT?


Ideální je fotit mezi 24. a 34. týdnem, kdy je Vaše bříško již krásně vidět, ale Vy sama se necítíte vyčerpaná, jak se případně na konci těhotenství můžete cítit. Nechávat focení na poslední týdny před termínem není ideální - nikdy nevíte, kdy ten malý človíček bude prostě chtít na svět. Termín focení bude také záviset od velikosti Vašeho bříška - pokud je to Vaše již druhé nebo i třetí těhotenství, je možné fotit i dříve, protože bříško bude zřejmě krásně kulaté daleko dřív. :) A úplně nejdůležitějším faktorem bude to, jak se budete cítit Vy sama.

KDE BUDEME FOTIT?


Těhotenské focení probíhá buď v exteriéru nebo je možnost lifestyle focení u Vás doma - přirozeně, bez aranží a po předchozí domluvě. Focení je možné celoročně i v exteriéru, včetně zimních měsíců.

Nezapomeňte se ozvat s co největším předstihem pro rezervaci termínu focení a z těhotenského focení můžeme rovnou navázat i na focení Vaší nové rodiny.