Nabízím Vám možnost uchovat vzpomínky na jeden z nejnezapomenutelnějších a nejúžasnějších dní Vašeho života - den, kdy si řeknete své "ano". Je to den, kdy chcete mít všechno tip ťop a prostě si jej užít, ale také později mít možnost se ohlédnout a prožít tyto emoce znovu nad svatebními fotografiemi . S tím Vám mohu pomoci - pro nabídku a ceny mne kontaktujte a vše probereme.


CHCETE Vědět více?


Níže si můžete přečíst o tom, co můžete očekávat, pokud si mne s sebou na Vás den vezmete. Tyto informace jsu nad rámec Všeobecných obchodních podmínek.

FOCENÍ SVATEB

Jak se objednat?

Objednat se můžete vyplněním formuláře na webových stránkách, e-mailem, telefonicky či prostřednictvím mých FB stránek nebo profilu na Instagramu.

Objednávka a rezervace termínu svatby se stává závaznou v okamžiku odsouhlasení termínu focení klientem i fotografem a zaplacením rezervačního poplatku 2 000 Kč. Poplatek je nevratný, je ale posléze odečten z celkové ceny fotografických služeb.

Klient objednávkou potvrzuje přijetí mých obchodních podmínek a srozumění s nimi, stejně tak seznámení se s autorským přístupem a mým fotografickým stylem, proti kterému nemá žádné výhrady.

Ceny a platba

Ceník je dle platného nacenění ke dni Vaší objednávky podle vybraného balíčku a doplňkových služeb, jejichž cena a popis Vám je zaslán na Vaši emailovou adresu.

Doprava
Doprava 7Kč/km se započítává pro cesty více jak 15km od Rájce-Jestřebí, včetně zpáteční cesty.

Ubytování:
Vekmi ráda s Vámi setrvám až do nočních hodin, pokud si to budete přát. V tom případě prosím o zajištění ubytování. Uvítám také v případě, že se svatba koná dále jak 150 km od Rájce-Jestřebí.

Celková částka za vybrané svatební fotografické služby je splatná do 5ti dnů od dne svatby.

Předsvatební schůzka

Předsvatební schůzka je součástí všech svatebních focení. Konzultace proběhne buď osobně v Blansku či jeho blízkém okolí, online nebo telefonicky, pokud není vzhledem k časovým možnostem či vzdálenosti možné se sejít osobně.

Editace fotografií

Všechny fotografie obdržíte se základními úpravami. Portrétní fotografie mohou obsahovat obsáhlejší retuš, např. retuš pleti - zmírnění vrásek, odstranění kosmetických vad jako je akné a podobně. Reportážní fotografie z průběhu dne budou obsahovat základní editace, jakými jsou ořez, jas, barvy atd.

Upravené fotografie zasílám přes Vaši soukromou online galerii, případně přes email pomocí datového úložiště. Odtud lze fotografie v nahrané kvalitě pohodlně stáhnout. Fotografie budou ve formátu JPG v poměru stran 2:3 a ve dvou balíčcích:
1. TISK - balíček upravených fotografií v rozlišení a velikosti k tisku
2. WEB - balíček stejných fotografií v rozlišení a formátu pro použití na web, např. sociální sítě, zaslání emailem apod.

Fotografie ve formátu RAW či neupravené fotografie neposkytuji.

Zrušení rezervace - odstoupení od smlouvy

Klient i dodavatel mají právo na zrušení rezervace/odstoupení od smlouvy pokud jedna nebo druhá strana nedodrží/poruší dohodnuté smluvní podmínky. Vzhledem ke skutečnosti, že dodavatel již rezervovaný termín nenabízí dalším klientům, je rezervační poplatek nevratný. Pokud nastane nepředvídatelná životní situace, kdy je klient nucen svatbu zrušit/přeložit (úraz, dlouhodobá nemoc apod.), dodavatel klientovi umožní rezervovat si náhradní termín nebo využít jiný druh fotografování (rodinné, těhotenské apod.). Pokud se dodavateli/klientovi podaří najít jiného zájemce o rezervaci pro svatební focení ve stejném či vyšším rozsahu, je rezervační poplatek vratný v plné výši.